نتایج جستجو برای عبارت :

بازدیدهای ایتا از سروش هم جلو زد

پیام رسان سروش پلاس
  توسط جمعی از متخصصان دانشگاه شریف است که امروزه بهترین پیام رسان گفت یکی از بهترین پیام رسان های ایرانی برای تلفن همراه ساخته شده . سرورهای پیام رسان سروش در داخل کشور قرار دارند و از سوی تیم فنی سروش با بهینه سازی سرورها و اپلکیشن سروش پلاس، سرعت و امنیت بالایی را برای کاربران بوجود آورده.

ادامه مطلب
دوره های ضیافت اندیشه اساتید از طریق پیام رسان سروش اطلاع رسانی می شود
یعنی یک عدد اس ام اس می آید که می گوید ثبت نام دوره شروع شده است و جهت اطلاعات بیشتر در پیام رسان سروش عضو شوید برای ریز برنامه ها
بعد کسی عضو نمی شود و همه از طریق سایت ثبت نام می کنند و نیازی هم به اطلاعات بیشتر سروش جان احساس نمی کنند
و بعد هر بار در تلگرام یک گروه موقت تشکیل می شود برای هماهنگی های دوره و فهرست برنامه ها
بعد از اتمام دوره هم یکی یکی اعضا لفت می دهند تا دوره
همراهان گرامی سروش گرامبه زودی نسخه جدیدی از تیم سروش گرام ارائه میشود که در تاریخ 1398/9/8 رونمایی خواهد شدبا طراحی زیبا و دلنشین و برطرف شدن تعداد زیادی از باگ ها لذا خواهش مندیم به دوستان خود از نسخه جدید سروش گرام+ اطلاع بدین و مارو #حمایت کنیدسروش گرام@Soroushe1امکانات زیباتر و خواناتر               سرعت سریع تر، کاربری آسان تر
همراهان گرامی سروش گرامبه زودی نسخه جدیدی از تیم سروش گرام ارائه میشود که در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۷ رونمایی خواهد شدبا طراحی زیبا و دلنشین و برطرف شدن تعداد زیادی از باگ ها لذا خواهش مندیم به دوستان خود از نسخه جدید سروش گرام+ اطلاع بدین و مارو #حمایت کنیدسروش گرام@Soroushe1امکانات زیباتر و خواناتر               سرعت سریع تر، کاربری آسان تر
هشدار امنیتی در جریان هستید که بعد از فیلتر تلگرام و حذف تلگرام های غیررسمی توسط گوگل سروش اولین جایگزین تلگرام هستش و کاربران زیادی از تلگرام به سروش مهاجرت میکنند امّا بایدگفت به غیر از هجوم کاربران معمولی کاربران دزد و کلاهبردار هم به سروش و دیگر شبکه اجتماعی ایرانی هجوم می‌آورند...امّا مهم تر از این موضوع این است که چگونه در برابر کلاهبرداران پیروز شویم ؟ این روز ها کسانی هستند که به دلیل مسدودیت اکانت شما به پیوی شما آمده و درخواست شم
طبق بررسی های آماری به دست آمده از مقایسه بازدید مطالب بین دو کانال مشابه با مدیریت واحد در دو پیامرسان ایتا و سروش، گرچه اعضای اسمی برخی کانال های سروش بیشتر از ایتا است، لکن بازدید مطالب در ایتا به مراتب بیشتر است.
این تحقیقات نشانگر این است که سروش ریزش زیادی داشته است و ایتا بهتر توانسته است کاربران موجود خود را حفظ کند. بعبارتی سروش گذشته خوبی داشته و ایتا آینده خوبی خواهد داشت.
اگر شما نیز مایلید این تحقیقات را خودتان انجام و از نتیجه ا
با سروش و ف اومده بودیم  بیرون، که رتبه ها رو اعلام کردن:)) محض  اطلاعتون سروش همون کراش اولیه است؛))  بگذریم.  سروش رتبه  اش خیلی باحاله:)) تاریخ تولدش  شده (۱۳۷۹). بخاطر اینکه  سه رقمی  نشده ناراحته ولی. ف هم که خسته نباشه  ۱۸ هزار شده. منم ۵۸۵:)) (عدد رو حال کنید فقط-__-) و ۲۲۸ منطقه شدم:)) تو زیرگروه  یک هم ۲۰۹:)) در صدای  ادبیاتاممخ
پ.ن: ریدم  دهن  عمه ای که تو کل سال فقط یه روز دختر  رو تبریک میگه و یه رتبه ی کنکور رو می پرسه. خاک تو سرت بدبخت:))
طبیعی است آن دسته از کاربرانی که قصد دارند به پیام‌رسان سروش مهاجرت کنند، می‌توانند با استفاده از این ربات، اطلاعاتشان را منتقل کنند.
کانال رسمی سروش با بیش از 6 میلیون و 800 هزار دنبال‌کننده اعلام کرده است که «شما به راحتی می‌توانید با استفاده از ربات انتقال، محتواهای مهم‌ خود را از تلگرام به سروش منتقل و آرشیو کنید.»
روش استفاده از این ربات هم بسیار ساده است؛ تنها کافی است شماره خود را ثبت کنید تا یک کانال با مالکیت شما در سروش ایجاد شده
سروش پلاس 

‏نسل جدیدی از پیام‌رسان سروش است، با امکاناتی ‌نظیر تماس تصویری، پخش فیلم و موسیقی همزمان با شروع دانلود، بات‌های کاربردی، امکان جستجوی سراسری در چت‌ها، گروه‌ها و کانال‌ها، امکان سنجاق کردن پیام، امکان ذخیره‌سازی ابری اطلاعات و خدمات پرداخت امن . این ویژگی‌ها در کنار امکانات دیگری که برای کاربران فراهم شده، سروش پلاس را به یک پیام‌رسان خاص و پیشرفته تبدیل کرده است. سروش‌پلاس را دانلود ک
دانلود تمامی آهنگهای سروش رضایی 
سروش رضایی خواننده خوش صدایی که پس از پخش کلیپش ( اجرای اهنگ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم ) در حین چوپانی در اینستاگرام و توییتر به سرعت به پربیننده ترین کلیپ این شبکه های اجتماعی مبدل شد و باعث معروفیت سریع و دعوت این خواننده به ویژه برنامه تحویل سال ۹۹ فرمول یک با اجرای علی ضیا شود .
در ادامه میتوانید آهنگهای اجرا شده توسط این خواننده رو با لینک مستقیم  به صورت اختصاصی و برای اولین بار از رسانه ته
حجم: 17.8 مگابایتدریافت با لینک مستقیمتوضیحات: پیام رسان سروش توسط جمعی از متخصصان دانشگاه شریف است که امروزه شاید بتوان گفت یکی از بهترین پیام رسان های ایرانی برای تلفن همراه است ساخته شده . سرورهای پیام رسان سروش در داخل کشور قرار دارند و از سوی تیم فنی سروش با بهینه سازی سرورها و اپلکیشن سروش، سرعت و امنیت حداکثری را برای کاربران بوجود آورده. برخی امکانات و ویژگی های سروش کانال های عمومی ثبت نظر و لایک به محتوای منتشر شده ارسال هر گونه فایل
هم اکنون با توجه به استفاده فراوان از فیلتر شکن ها و پراکسی ها توسط افراد و بروز اشکالات فراوان در پیام رسان سروش ، این پیام رسان با کاهش عضو فعال روبرو شده است .
امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد حمایت از همه پیام رسان های داخلی توسط دولت و مردم باشیم 
هم اکنون با توجه به استفاده فراوان از فیلتر شکن ها و پراکسی ها توسط افراد و بروز اشکالات فراوان در پیام رسان سروش ، این پیام رسان با کاهش عضو فعال روبرو شده است .
امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد حمایت از همه پیام رسان های داخلی توسط دولت و مردم باشیم 
دانلود آهنگ جدید سروش هامون تیک تاک
Download New Music Soroosh Hamoon Tik Tak
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]

سروش هامون تیک تاک

متن آهنگ تیک تاک سروش هامون

ای جان ای جان ای جان ای جان ای جان ای جان
آهای همیشه شیطون دلمو میبری آسون
آهای نباشی تو لک آتیش پاره ی بانمک
قلبم با تیکو تاک ساعت داره میکوبه اره داره میکوبه با تو همه چی خوبه
چشمام نمیشه نبینه برق توی چشاتو دلم ردیفه با تو اره دارم هواتو
ای جان ای جان ای جان ای جان ای جان
در خصوص عدم برقراری ارتباط در سروش باید چند نکته را در نظر گرفت که به طور کامل در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد ، البته خیلی از این عوامل که در نهایت منجر به ایجاد این سوال که چرا سروش وصل نمیشه ، می شود ، با خیلی از پیام رسان های دیگر حتی اینستاگرام ، تلگرام و واتساپ می تواند مشترک باشد ، اگر شما هم با مشکل عدم برقراری ارتباط در سروش مواجه هستید ، با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر دلایل عدم برقراری ارتباط و چگونگی حل آنها.
جهت کسب اطلا
هتل آپارتمان سروش مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان درخیابان نواب صفوی 12 با فاصله حدود 12 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان سروش  برای اقامت در مشهد م
نرم افزار افزایش ممبر و بازدید سروش

نرم افزار افزایش ممبر و بازدید پیامرسان سروش
قدرتمندترین نرم افزار افزایش ممبر سروش
پکیج افزایش ممبر واقعی و ایرانی و فعال به کانال سروش
نرم افزار افزایش ممبر سروش

افزایش ممبر ایرانی واقعی و فعال کانال سروش بدون محدودیت کلی
بدون هزینه اضافی
افزایش ممبر واقعی و ایرانی به کانال سروش بدون محدودیت کلی با سیستم عظیم با بیش از ده ها هزار عضو بدون نیاز به کار خاصی از طرف شما
توجه کنید بر خلاف سایت های دیگر
سروش لشگری با نام هنری هیچ کس از نخستین خوانندگان رپ فارسی و از پیشگامان «رپ خیابانی» در ایران است و شهرت او جهانیست. از او به عنوان پدر رپ فارسی یاد شده است. 

بیوگرافی هیچکس:
سروش لشکری ملقب به هیچکس متولد ۱۷ اردیبهشت ۱۳۶۴ می باشد. هیچکس فرزند پسر یک خانواده ۵ نفری است. پدر او اصالتاً اهل همدان است، هیچکس تا ۲ سالگی در آلمان بزرگ‌ شد و پس از آن به ایران بازگشتند. او ساکن محله ونک تهران بود.  هیچکس دانشجوی رشته زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد
کلیک کنید
سروش رفیعی که در دور رفت برای شهرخودرو به میدان رفته بود، هم‌اکنون با گذشت نیم‌فصل به پایان کارش با تیم مشهدی رسیده و جدایی‌اش قطعی شده ولی هنوز رضایت‌نامه رسمی را دریافت نکرده و باشگاه شهرخودرو در حال رایزنی با تیم‌های خواهان این بازیکن است.

جواد طاری‌بخش، سخنگوی باشگاه شهرخودرو در این باره گفت: سروش رفیعی همچنان با ما قرارداد دارد و از جدایی او بی‌اطلاع هستیم.

او ادامه داد: اینکه گفته می‌شود رفیعی از فولاد پیشنهاد دارد
دانلود آهنگ سروش هامون ماه منی
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی ماه منی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پخش آنلاین
Download New Music By Soroosh Hamoon Called Mahe Mani

ترانه اهنگ ماه منی :
درمون دردمی جادو داره چشاتتو واسم همدمی اتیش میباره نگاتفکرم درگیرته بدجوری گیرتهدنیام توو دستته تحت تاثیرتهای وای ای وای ای وای از دستت میزنیمیبری دلمو تو ناز شصتتروزی هزار دفه میگم میخوامت ♪
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دانلود آهنگ سروش هامون ماه منی
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
در دنیایی که روز به روز تکنولوژی در آن پیشرفت می کند شاهد افزایش شبکه های اجتماعی هستیم و بسیاری از افراد نیز برای سرگرم شدن اقدام به نصب آن ها می کنند. اما همیشه تعداد خاصی از این مسنجر ها مورد توجه قرار می گیرند و می توانند توجه هزاران و یا حتی میلیون نفر را به خود جلب نمایند. سال هاست که توسعه دهندگان ایرانی نیز سعی می کنند پا به پای تکنولوژی پیش روند و امکانات روز دنیا را در اختیار کاربران بگذارند؛ که همین تلاش ها نیز باعث ظهور پیام رسان ها
سروش هامون شال مشکی
دانلود آهنگ سروش هامون شال مشکی به همراه متن از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین در قالب mp3.
از بخش آهنگ های سروش هامون بازدید کنید.
Download Song Soroosh Hamoon–Shale Meshki + Lyrics
جای امن و خاص
با دلم روراست
دل که چیزی نیست؛ رو چشامه جاش

متن آهنگ سروش هامون شال مشکی
جای امن و خاص
با دلم روراست
دانلود MP3 با کیفیت 128kbps
دانلود MP3 با کیفیت 320kbps
سروش هامون شال مشکی
دانلود آهنگ سروش هامون شال مشکی به همراه متن از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین در قالب mp3.
از بخش آهنگ های سروش هامون بازدید کنید.
Download Song Soroosh Hamoon–Shale Meshki + Lyrics
جای امن و خاص
با دلم روراست

متن آهنگ سروش هامون شال مشکی
جای امن و خاص
با دلم روراست
دانلود MP3 با کیفیت 128kbps
دانلود MP3 با کیفیت 320kbps
روز قهرمانی پرسپولیس سروش و شجاع تعریف میکردند ساعت 5 خوابیده اند و ساعت 8 شجاع سروش را ترسانده است و او را از خواب بیدار کرده است.
یک بار شجاع با ماشین سروش تصادف کرده است .
یک بار سروش رفیعی با شوت خود صندلی شکانده است .
یک بار سروش بعد از قهرمانی پرسپولیس توپ خرید و صبح امد با شجاع فوتبال بازی کنه سروش محکم شوت زد شیشه شکاند.

فیلم جهان با من برقص
جهان با من برقص فیلمی به کارگردانی سروش صحت، نویسندگی سروش صحت، ایمان صفایی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان محصول سال ۱۳۹۷ است.
این فیلم که اولین ساخته سینمایی سروش صحت در مقام کارگردان است، برای نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمده است. این فیلم از ۱۱ دی در سینماهای ایران اکران شده است. (ویکی پدیا)
فیلمی روان و خوشایند، با بازی‌های درخشانِ ۸۰ درصد از بازیگران و بقیه هم با بازی‌های خوب و روا
دانلود آهنگ سروش هامون آشوب
Download New Music Soroosh Hamoon – Ashob
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

سروش هامون آشوب

متن آهنگ آشوب از سروش هامون

ای جان آهای ♪ همیشه شیطون دلمو ♪ میبری آسون
آهای نباشی ♪ تو لک آتیش پاره ♪ با نمک
قلبم با تیک و تاک ♪ ساعت داره ♪ میکوبه
فیلم جهان با من برقص
جهان با من برقص فیلمی به کارگردانی سروش صحت، نویسندگی سروش صحت، ایمان صفایی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان محصول سال ۱۳۹۷ است.
این فیلم که اولین ساخته سینمایی سروش صحت در مقام کارگردان است، برای نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمده است. این فیلم از ۱۱ دی در سینماهای ایران اکران شده است. (ویکی پدیا)
فیلمی روان و خوشایند، با بازی‌های درخشانِ ۸۰ درصد از بازیگران و بقیه هم با بازی‌های خوب و روا
دانلود آهنگ جدید سروش بند به نام آرام جان
Текст песни arame jan Soroosh Band
بی تو بقرارم جانان و جانم آرام جان من شوБез тебя моя душа и моя душа будут спокойны
بنشین کنارم از من خرابت عاشق نگاهتСядь рядом со мной
جان میستانی جان نوش جانت

ادامه مطلب
سلام
تصمیم بر این شد که کانال سروش خانواده برتر مجددا فعال بشه .
مطالب کانال سروش خانواده برتر شامل موارد زیر هستند :
1 - لیست عنوان و آدرس پست های جدید
2 - معرفی بعضی از پست ها
3 - ارائه مطالب منتخب خانواده برتر و سایر منابع4 - عکس، کلیپ و صوت های آموزنده و سرگرم کننده
و ...
https://sapp.ir/khbartar1
پرفروش ترین فیلم های هفته قبلیجهان با اینجانب برقص فیلمی به کارگردانی سروش صدق , نویسندگی سروش صدق , ایمان صفایی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان فرآورده سال ۱۳۹۷ است .این فیلم که او‌لین ساخته سینمایی سروش درستی در رده کارگردان است , برای اولین دفعه در سی و هفتمی فستیوال جهانی فیلم فجر به نمایش درآمده است . این فیلم از ۱۱ دی در سینماهای جمهوری اسلامی ایران نمایش شده‌است .فیلم دنیا با اینجانب برقص در هفته قبل با فروش 10793
پرونده ششم از مقالات بررسی ویدئو های وایرال به سراغ سوریلند و سروش رضایی رفته است
پدرخوانده طور در انیمیشن ایران ، سروش رضایی در سرزمین سوریلند
پوستر این پرونده

آنچه از سوریلند میدانید
همانطور که میدانید سوریلند از معدود تولید کنندگان انیمیشن است که بعد از اینکه کلیپی منتشر میکند در صفحه اصلی خود مانند اینستاگرام یا تلگرام ، تا انتهای روز چندین و چند پیج آن را بازنشر میدهند و ویدئوهای سوریلند ساخته سروش رضایی تنها در چند ثانیه وایرال م
برخی امکانات و ویژگی های سروش
کانال های عمومی
ثبت نظر و لایک به محتوای منتشر شده
ارسال هر گونه فایل (تصویر، صدا، ویدئو و ...)
شرکت در مسابقات و نظرسنجی ها
گفتگوی دو نفره و گروهی
امکانات فشرده سازی و برش ویدئو
استیکرهای زیبا و متنوع
تماس صوتی رایگان

ادامه مطلب
پاسا | پاسخگوی برخط (آنلاین) و رایگان به سوالات کامپیوتری در پیام رسان سروش و تلگرامبنام خداوند بخشنده و مهربانبا سلام و احترام و عرض ادب خدمت یکایک شما کاربران گرامی و گرانقدربه درخواست کاربران عزیز پاسخگویی به سوالات عزیزان در پیام رسان داخلی سروش نیز فراهم شد. با این روش علاوه بر حمایت از تولید داخلی می توان در سرعت بخشی و برطرف نمودن سریع مشکلات عزیزان گام موثری برداشت.پاسا در این 7 سال تمام تلاش خود را در جهت ایجاد فضایی دوستانه درجهت ر
خبر فوری
پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در شبکه های اجتماعی ایتا، سروش و اینستاگرام راه اندازی شد.

اینستاگرام: instagram.com/mousavifard_ir
سروش: sapp.ir/mousavifard_ir
ایتا: eitaa.com/mousavifard_ir
با سلام و احترام و آرزوی نگرفتن و مبتلا نشدن شما عزیزان به ویروس کرونا
در زیر لینک کانال تلگرامی مخصوص آموزش و پیشگیری از کرونا را قرار دادیم به زودی لینک کانال سروش را هم برای عزیزان قرار خواهیم داد البته هر دو آیدی یکسانی دارند فقط کانال سروش فعلا دیتایی وارد نشده است به زودی کانال سروش هم اطلاعات اساسی دریافت خواهد کرد
کانال تلگرامی پیشگیری و درمان کرونا با تصویر نقشه ی شهر جدید پرند
t.me/salamateparand
در بخش سرچ تلگرامتان می توانید این واژه را
خب در ابتدا بگم تا حالا تو کلاسمون ۷ تا سه رقمی  داشتیم و دهن مدیرمونو سرویس  کردیم ولی هیچکس از من بهتر نشده فعلا. دومین نفر ۳۸۰ه. از بقیه ی مدالام  خبری ندارم. غیر از به آفرید که هزار و خورده ای شده
و  اما امروز. خب  اول که رفتیم کافه و یکم عکس  اینا انداختیم تا نتایج اومد:)) من اینترنتم وصل  نمیشه مامانم زنگ زد بهم گفت:)) از استرس مردیم دیگه ولی. بعد یه چیزیم بگم، ف سر رنگین کمون  پشت گوشیم کلی دستم انداخت و اینا ولی دیگه مثل  قبل انکار نکردم:))) ب
شرکت سروش زیست شریف با تکیه بر دانش متخصصین و نوآوری های قابل توجه در زمینه های کشاورزی و منابع طبیعی موفق شد در تاریخ 23 دی ماه 1397 در مرکز رشد زیست فناوری پارک علم و فناوری یزد مستقر گردد.
امید است گروه سروش زیست بتواند در این فرصت طلایی به اهداف خود در زمینه پیشرفت و اشتغال دست یابد.
خب ننداختنم زندان:)) وای با دیدن نوشته های دیوارم احتمالا قشنگ کل آبرویی که این همه سال جمع کردم رفت:)) یعنی بزور یه تیکه قابل انتشار پیدا کردن،  حتی اونم مورد دار بوددر برنامه شون تخته شه احتمالا. و خب نمیدونم چرا وای احساس بدی نسبت بهش دارم الان. سروش ولی خیلی حال کرد با دیوارام و خب مهم  تر از مصاحبهه که به نظرم چرت و پرت محض شد:)) همراهی و هم جواری با سروش بود:)) این قسمتش خیلی خوب بود کلا ولی خیلی مجددا حسرت خوردم که تو ایرانم. که نمی شد سروش واق
یه چیز خوشمزه بگم؟ :  
-کشک و بادمجون دلپذیر! 
- باقالا قاتوق دلپذیر!!!
آقا؟؟
یه دونه عالیس بدید؟ 
دوغشو بدم هولوشو بدم......؟؟؟
همه شو بده!:) (راستی هنوز برای این جوک نساختن؟)
ضمیرناخودآگاه ما رو پر کردن با این اراجیف!:) 
منم که خوره رادیوی ماشین!! یهو حواسم پرت میشه بزنم یه کانال دیگه! فقط خوشحالم که حداقل سروش جمشیدی افتاد تو کار تبلیغات!
اون سریال مسخره ی سروش صحت که دیگه حال آدمو بهم میزنه!
 حداقل سروش جان میخوای انواع روشهای مخ زدن رو آموزش بدی(
قابل توجه همکاران محترم شهرستان
جهت اطلاع رسانی سریعتر و بهره مندی از آخرین اطلاعیه ها و بخش نامه های مربوط به سنجش و امتحانات نرم افزارهای سروش پلاس مخصوص اندروئید و ویندوز را دانلود و نصب نمایید.
سپس یک پیام از طریق همین پیامرسان ارسال نمایید تا در گروه سنجش عضو شوید.
نسخه اندروییدحجم: 27 مگابایت
نسخه ویندوزحجم: 19.3 مگابایت

چندی پیش، خبر واگذاری پیام‌رسان سروش در رسانه ها منتشر شد. اما سوال اینجاست که چرا پیام رسانی مانند سروش، با حمایت های بسیار زیاد مادی و معنوی و حضور مالک قدرتمندی نظیر صداوسیما، نتوانست در کارخود، موفق عمل کند؟
ادامه مطلب
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با لینک مستقیم : همه حرفام بخدا از عشق و از سخاوته. عشق من بی کسی و شب باتو پایون میگیره. دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم. همه رگهام از ...
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
 دانلود آهنگ عشق من سراب quotجهت دانلود کامل آهنگ کلیک کنید httpwwwmelo96irpost224 quot quotجهت دانلود کامل ... دانلود آ
ثبت کانال سروش در سایت
ثبت کانال سروش به صورت رایگان در سایت و گوگل امکان پذیر هست برای ثبت کانال و افزایش ممبر واقعی کانال خود در سروش می توانید در سایت بات چنل ثبت نام کرده و پس از ورود به پنل کاربری ، از بخش اضافه کردن کانال جدید , کانال یا گروه خود را معرفی نمایید .
برای معرفی کانال خود در سایت قبلا باید ثبت کانال سروش خود را در پیام رسان سروش انجام داده باشید در واقع قبلا از شروع باید یک کانال یا گروه در سروش بسازید و لینک آن را کپی کرده
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب لینک مستقیم همراه با متن. عشق من ناز نکن عمرما پایون میگیره. یه روزی دست زمونه تورو از من میگیره. وقتی تنها باتو بودن واسه من زندگیه.
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم ... دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با ... دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سرا
سلام بلبلای تو خونه.....(استغفروالله!!!!:))
خدا روشکر که سیستم آموزش از راه دور LMS  دارید.....خدا رو شکر که کانال شاد دارید....خدا رو شکر..:))
درس خوندن با این سامانه ها و اَپ ها چطوره؟ فاز میده؟ عه ببخشید یعنی راهگشا و بهینه هست؟؟
والا زمان ما که از این داستانا نبود...
به یکی از گروه های یکی از دانشگاه هایی که سابقا درس میدادم یه سرک کشیدم دیدم جنجالی هست بین استادا و دانشجوها....استاد میگفت واتساپ حجم بیشتر از 16 مگ رو قبول نمیکنه و همه باید برن اَپ سروش ر
عکاسی ژست کودک آتلیه شب یلدا 98
زیباترین عکاسی آتلیه کودک شب یلدا 98 یکی از پرخاطره ترین شب های آتلیه در سال های گذشته بوده و امیدواریم که امسال هم همین خاطرات را کنار هم بسازیم، البته که عکاسی ویژه شب یلدا هرسال زودتر از تاریخ شب یلدا برگزار می شود و دلیل آن این است که تصاویر با تم و دکور شب یلدا از فرزندان عزیزتان زودتر آماده شود تا روی سفره و میز شب یلدا برای شما بهترین خاطره را بسازد.
عکس کودک تم شب یلدا
زیباترین سنت باستانی ایرانی برگزاری
در شبی که برای ملکه‌ی شیطان جشن تولد می‌گیرند، ما به تماشای فیلم کم‌نظیر یتیم خانه ایران می‌نشینیم تا ببینیم انگلیس چه بر سر ایران آورد...
فیلم کامل یتیم خانه ایران در کانال طرح تبیین منظومه فکری رهبری در پیام رسان سروش بارگذاری شده است.
ورود به صفحه سروش
عکاسی جدید آتلیه بارداری در شب یلدا
زیباترین عکاسی آتلیه کودک شب یلدا 98 یکی از پرخاطره ترین شب های آتلیه در سال های گذشته بوده و امیدواریم که امسال هم همین خاطرات را کنار هم بسازیم، البته که عکاسی ویژه شب یلدا هرسال زودتر از تاریخ شب یلدا برگزار می شود و دلیل آن این است که تصاویر با تم و دکور شب یلدا از فرزندان عزیزتان زودتر آماده شود تا روی سفره و میز شب یلدا برای شما بهترین خاطره را بسازد.
عکس کودک تم شب یلدا
زیباترین سنت باستانی ایرانی برگ
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با لینک مستقیم : همه حرفام بخدا از عشق و از سخاوته. عشق من بی کسی و شب باتو پایون میگیره. دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم. همه رگهام از ...
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
 دانلود آهنگ عشق من سراب quotجهت دانلود کامل آهنگ کلیک کنید httpwwwmelo96irpost224 quot quotجهت دانلود کامل ... دانلود آ
سلام
کانال های خانواده برتر در سروش، ایتا و آی گپ فعال شد
مطالب کانال های خانواده برتر شامل موارد زیر هستند :
1 - لیست عنوان و آدرس پست های جدید
2 - معرفی بعضی از پست ها
3 - ارائه مطالب منتخب خانواده برتر و سایر منابع4 - عکس، کلیپ و صوت های آموزنده و سرگرم کننده
و ...
سروش ←https://sapp.ir/khbartar1
ایتا ←https://eitaa.com/khbartar
آی گپ ←https://iGap.net/khbartar

نسخه موبایل

نسخه ویندوز

لینک نسخه ios
(نسخه ios سروش از روی اپ استور حذف شده. به صورت لینک مستقیم هم جایی پیدا نکردم. ولی احتمالا از طریق آی اپس که لینکش رو گذاشتم بشه دانلود کرد)

.
.
.
بله نسخه ios

بله نسخه اندروید
(از طریق این لینک میشه به نسخه تحت وب بله هم دسترسی داشت)
دانشوران-با موضوع روشنفکری دینی، با تاکید بر آراء دکتر عبدالکریم سروش"؛ به مناسبت هفتاد و چهارمین زادروز ایشان
مصاحبه‌ی اختصاصی با دکتر عبدالکریم سروش: اسلام و لیبرالیسم، قابل جمع هستندنظریه امامت، از عبدالرزاق تا کدیورآیا ابن غضائری معتقد به نظریه امامان به مثابه علمای ابرار بود؟ نقدی بر نظر دکتر محسن کدیورمصاحبه اختصاصی با دکتر سروش دباغ: ازدواج سفید، از اقتضائات جهان جدید بوده و طبیعی استخانواده ای روی آب؛ در نقد دیدگاه دکتر سروش دب
عبدالکریم سروش می‌نویسد:
«درسی که از واقعهٔ کربلا می‌توان آموخت این است که هیچ نظام حکومتی، بشری، سیاسی در این جهان تضمین نشده است، حتی اگر شخصیتی چون پیامبر (ص) آن را تأسیس و ایجاد کرده باشد. کجروی‌های اندک اولیه رفته‌رفته چنان افزون‌تر و افزون‌تر خواهد شد که کار را به فاجعهٔ غیرقابل‌جبرانی خواهد کشید. شرط عقل این است که سرچشمه را به بیل بگیریم، وگرنه ”چو پر شد نشاید گذشتن به پیل.“» (عبدالکریم سروش، 1393: 169)
یادداشت‌ها:
ـ سروش، عبدالکری
شرکت سروش زیست شریف در سال 1395 با محوریت فعالیت های کشاورزی و منابع طبیعی به صورت سهامی خاص در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری یزد به ثبت رسیده است. این شرکت با تشکیل تیم های تخصصی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری رشته های فنی و مهندسی از دانشگاه های معتبر کشور امیدوار است بتواند علاوه بر ایجاد بستری مناسب برای تحقیق و پژوهش، امکان اشتغال زایی فارغ التحصیلان این رشته ها را در عرصه علمی و فناوری کشور فراهم کند.
شرکت سروش از دی ماه س
به پایگاه اطلاع رسانی ، محتوایی و ارتباطی مسجد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها خوش آمدید.

کانال مسجد در پیام رسان سروش
sapp.ir/masjedhfz
masjedhfz@

جهت ارتباط و ارسال نظرات و در صورت لزوم دریافت پاسخ ، می توانید
از کانال مسجد در پیام رسان سروش و یا بخش تماس با ما در همین پایگاه استفاده نمایید.
این خیریه تلاش دارد در راستای تکالیف دینی به حد توان جهت کمک به برادران و خواهران دینی مستمند شهرتاکستان یاری رساند.
                                                   انشالله
جهت پیگیری فعالیتهای خیریه به کانال دستان سبز در پیام رسان سروش مراجعه نمایید.
sapp.ir/dastansabz
خیرینی که تمایل به مشارکت مادی و معنوی در خیریه دستان سبز دارند می توانند از طریق راههای ارتباطی ذیل اقدام نمایند.
شماره همراه
09036193835
صفحه شخصی مدیر خیریه در پیام رسان سروش
sapp.ir/amirvarse
برا
یکی از پر مناقشه ترین موضوعات فلسفه الهیاتی وکلامی مسئله دعاست که جناب دکتر سروش منکر هرگونه دلیل فلسفی و عقلانی برای آن است.این در حالی است که در ادیان ابراهیمی علی العموم و در قران بطور خاص بر مسئله دعا تاکید و حتی عدم دعا و نیایش به پروردگار موجب بی اعتنایی خداوند به بندگان و گرفتار شدن آنان به کیفر الهی شناخته شده است.توجیه دکتر سروش مبنی بر برقراری رابطه معنایی بجای رابطه علی بین دعا و استجابت ان در مواردی که خواسته بندگان با دعا محقق
☆اللهم عجل لولیک الفرج☆
 چت و تحلیل اخبار روز سیاسی و اجتماعی
 ️شرایط سوپرگروه پیک سروش:

#رفتن_به_پی_وی_افرادممنوع
#توهین_به_افرادممنوع
  #مطالب_تصاویر_فیلم_واستیکرهای_غیراخلاقی_ممنوع

چت ها و پیام های شخصی و تکراری ممنوع
در این نوشتار مقداری از انتقادات سال 95 پیرامون بحث مذاکره را طرح میکنیم با توجه به این نکته که الان پسابرجام است و ما از « نیاز به تحریف تاریخ جهت رسیدن به اهداف » عبور کرده ایم ان شاء الله
پاسخ هایی کوتاه به ادعای دروغین جناب سروش محلاتی را از جناب حامد کاشانی با اسم رمز سروش و حامد می آوریم
خبرگزاری تسنیم از ایرنا :  از گذشته تا به امروز برخی تلاش کرده‌اند با اهداف و انگیزه‌های متفاوتی اقدام به تحریف و دروغ‌پردازی در مورد حواشی این حادثه
❌ سوپر فود اصلی را از ما بخواهید سوپر فود با بارکد تشخیص اصالت کالا خریداری کنیددوستانی که قصد خرید پودر سوپرفود را دارند اکثرا ترس از گرفتن محصول نامرغوب یا تقلبی دارند برای همین منظور جناب آقای دکتر خلخالی اقدام به گذاشتن بارکد روی جلد محصول برای تشخیص سوپر فود اصلی از تقلبی کردنداز این به بعد با خیال راحت سوپر فود اصلی را به شرط داشتن بارکد خرید کنید
در اورجینال با بارکد اصالت کالا
مشاوره و سفارش  ۰۹۹۲۱۸۰۳۷۹۷ _۰۹۳۶۶۵۹۷۲۰۴

برای دیدن و
سروش صفدریان زنجیری
Download New Music siroroush Safdarian - Zanjiri 
دانلود آهنگ زنجیری به همراه متن آهنگ از
رسانه ویک  موزیک
با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
لطفا این آهنگ رو لایک کنید و از بخش دیدگاه ها، نظر خود را درباره آن به اشتراک بگذارید. امیدوارم از این آهنگ
لذت برده باشید جهت حمایت از ما ویک موزیک  را به دوستان خود معرفی نمایید

...برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید

ادامه مطلب
قبل از تب و تاب و حرارت فیلم های جشنواره فجر راهی سینما شدیم.برای دیدن فیلم { جهان با من برقص} راستش وقتی دیدم کارگردان سروش صحت هست کمی دو دل شدم، آخه سریال هایی که برای تلویزیون ساخته را اصلا دوست ندارم به جز ساختمان پزشکانش را، اما اینجا رسما اعتراف می کنم که :
آقای سروش صحت واقعا توی ساخت این فیلم گل کاشتید،عالییییییییی بود.دیالوگ های پر از حرف برای شنیدن بودن،سکانس هایی که دنباله رو هم بودند، طنز و شیطنتی که توی تلخی ها هم به خنده وادارت
راز آن بوی شگفت                        
«راز آن بوی شگفت» داستانی است با زبان شاعرانه که در آن ابر و گنجشک و سایر موجودات هم نقش دارند و اثر با انبوهی از خرده روایت های به هم پیوسته جلو می رود.
کتاب: راز آن بوی شگفت
نویسنده: فریبا کلهر
انتشارات: به نشر
فریبا کلهر، رمان نویس و نویسندۀ پرکاری است که فعالیت خود در حیطه ادبیات داستانی کودک و نوجوان را از دهه 1360  و با حضور در مجله های «رشد» آغاز کرده و تألیفات زیادی نیز در این حیطه از خ
در این بلاگ تمامی مطالب بدست آمده از داوطلبان نمایندگی مجلس در استان کرمان اعلام خواهد شد.
برای ارتباط با ما می توانید با آیدی زیر در پیام رسان های ایتا و سروش پیام دهید
@kgutsu
یا در شبکه اجتماعی هورسا به آیدی زیر پیام بدهید
@mohammadnasir
عروس‌مون پیام داده برای آشنایی بیشتر و برقراری مناسبات سیاسی، ته‌ش گفته من در پیام‌رسان‌های سروش، بله، ایتا و آی‌گپ فعال هستم. 
شخصاً که به‌ش نگفتم، ولی کم‌کم به گوش‌ش می‌رسه که بنده هم از این‌های که گفتی فراری‌م. 

× حالا الان فکر می‌کنین من چه آدم پلنگی هستم.
×× بهانه‌ی این پست، این‌ئه که دوباره نت همراه این‌جا ملقی شده.
کانال ما در سروش فَِقـَِـط بَِرَِاَِےَِتَِو ⚘به عاشق و معشوق های شهر بگوییددلبری برای یکدیگر رابگذارند به وقت تنهاییشان!خیابان و تاکسی و متروجای دست کشیدن روی ابروگذاشتن سر روی شانهو لمس شال و گیسو نیست...!شاید یک نفر چشمانش را بستشاید یک نفر خاطرش پر کشیدشاید یک نفر دلش رفتشاید یک نفر دلش خواست...!#علی_سلطانی⚘
کانال ما در سروش
من گذاشتم مثل پاییز توی کوچه ها تنهادل سپردم به یه نشونی روی دل برگهاراه افتادم توی کوچه دنبال رد پا هاترد پا ها منو کشوند زیر اون درخت خاطراتتو نبودی،تو نبودی تکه بدم به شونه هاتدست  کشیدم رو درخت که حس کنم گرمای تو روولی از گرما نبود و روی تن اون درخت...
میلاد شکیبا ✒
ورزش 11 - اسماعیل حلالی، بازیکن سابق پرسپولیس، در خصوص کنار گذاشتن شایان مصلح و سروش رفیعی از فهرست تیم پرسپولیس توسط کالدرون، اظهار داشت: مصلح مدت زیادی مصدوم بود و در تمرینات هم حضور نداشت. شاید به این دلیل او را کنار گذاشت که آماده نبود.وی افزود: در مورد رفیعی، اما شرایط فرق می‌کند. سروش بازیکن خلاق و بااخلاقی است و من هم از کنار گذاشتن او شوکه شدم. من با رفیعی نسبتی ندارم، اما به هر حال در ایران کمتر بازیکنی توانایی فنی رفیعی را دارد. به هر
کانال ما در سروش دنبال کنید
❄❄❄❄
خسته اماز نگفته هادلشوره دارماز خط بی پایان توبعضی وقتا دلم کمی سکوت میخوادوقتی همجا سکوت است دلم یکم پرتوقع میشوداون وقت اغوش گرم تورا میخوادبرای همین از این روزها سرگردان خسته امارسالی #شیما_عبادی
روزگاران (کتاب پزشکان) نویسنده: سروش زنگنه انتشارات: روایت فتح
روزگاران (کتاب پزشکان) : قصه ی مردان مدرک دار متخصص و البته متفاوت

روزگاران (کتاب پزشکان)نویسنده: سروش زنگنهانتشارات: روایت فتح
معرفی:
بعضی ها وقتی به مدرک و پول و شهرت می رسند، دیگه خدا رو بنده نیستند، خودشون هستند و دنیاشون؛قصه ی مردان مدرک دار متخصصی که متفاوت از هم سلفی هاشون بودند، حتما خواندنی ست…
بریده کتاب(۱):
(بهتر)گفتم: این خونریزیش خیلی شدیده، خون می خوادـ خون نداریم ا
به نام خدا 
زکوة العلم نشره امام علی (ع)

زکات دانش،نشر آن است.

سکته مغزی در مردان بیشتر اتفاق می افته یا در خانم ها ؟
جواب این سوال و کلی مطلب مفید و خواندنی که از علم بدن نمی دونید
در کانال گیاهان داروئی در پیام رسان سروش و ایتا اومده
مطالب کانال  زیر نظر عضو هیئت علمی و معاون پژوهشی یکی از معروف ترین دانشگاه علوم پزشکی کشور ارائه می شه که با دانستن اون کاملا شگفت زده خواهید شد .

****حتما در این دو تا کانال عضو بشید .
$$$$ادرس کانال
خلاصه کتاب اصول فقه ابوالحسن محمدی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبdownloadketabpdf.blog.ir › خلاصه-کتاب-اصول-فقه-ابوالحسن-محمدیخلاصه کتاب اصول فقه ابوالحسن محمدی :: دانلود کتابخلاصه کتاب اصول فقه ابوالحسن محمدی برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید کتاب اصول فقه ابوالحسن محمدی pdf - میهن ویدیو .www.wakilmodafe.com › مقاله › title=جزوه-اصول-فقهجزوه اصول فقه - موسسه حقوقی آوای عدالت سروشاین جزوه از کتاب مبانی استنباطی حق
شماره‌ی دوم فصلنامه‌ی فوق‌العاده‌ی سان رو مدت‌ها پیش خوندم ولی فراموش کرده بودم واسش ریویو بنویسم. شماره‌ی دوم این فصلنامه به موضوع «تغییر» پرداخته و پر از داستان‌های ایرانی و غیرایرانی بسیار جذاب با محوریت این موضوعه. جذاب‌ترین متن‌های این شماره برای من:
«بسکتبالیست» از سروش صحت: روایت سروش صحت از تلاشش برای بسکتبالیست شدن و اینکه بهش گفته میشده روزی بهترین بسکتبالیست ایران میشه ولی فاصله‌های بسیاره بین آن‌چه که تصور می‌کنیم و
سامانه فرهنگی آموزشی پرواز در عرش جهت انتشار مطالب فرهنگی و آموزشی در حوزه های مختلف توسط حسین شاه محمدی راه اندازی شده است.
جهت ارتباط با مدیر سامانه از پست الکترونیکی زیر استفاده فرمائید:
2amirhosein3@gmail.com
و یا با آیدی زیر از پیام رسان های سروش ، آیگپ و تلگرام استفاده نمائید:
hosein_59@

با آرزوی موفقیت
.. ══════════════✍ یازدهمین همایش معلم جاوید                    با محوریت جایگاه اقتصاد در اسلامشماره☎       09138109484  09035110118═══════════════⏰12 اُردیبهشت ماه ۱۳۹8       ─══इई ईइ══─کانال رسمی همایش معلم جاوید          ─══इई ईइ══─سیر مطالعاتی کتب استاد شهید مرتضی مطهری (ره)       ─══इई ईइ══─#ما را در تلگرام@moalemejavid─══इई ईइ══─#ما را در ایتا✴@moalemejavid        ─══इई ईइ══─ | ما را در #سروش دنب
دانلود آهنگ جدید سروش هامون به نام کنار تو با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Soroosh Hamoon Called Kenare To

دانلود آهنگ سروش هامون به نام کنار تو

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
نشسته بودم داشتم سبزی پاک میکردم و تو عالم خودم بودم که در زدن . سامیار ، مامانی برو درو باز کن بابایی اومده.
پسر 4 ساله من رفت تا درو باز کنه ، منم رفتم تو فکر . خدا کنه این ذلیل شده امشب دیگه مست نباشه . از وقتی مست میکرد کلید نمینداخت درو باز کنه و در میزد . با ورودش به خونه فهمیدم بازم اشتباه کردم . صد و دوازدهمین روزی بود که مست بود ، اونم پشت سر هم.
- سلام به بانوی خونه 
یه سکسکه کرد و ادامه داد : جیگر من چطوره ؟ 
اومد سمتم و خواست موهامو با دستش ب
.شهدِ وصال .ساقی قدحم پرکرد ، امشب می نابم داد/ .گیسو به رخ افکنده ، مستانه جوابم داد/.از باده شدم سیراب، وانگاه بخوابم داد/ .هشیارنخواهم شد ، چون سرخ شرابم داد/ .تشنه ام بر رخِ یار، گاهِ سحر// .......حبیب رضائی رازلیقی .پ ـ ن شهید نظر میکند به وجه الله ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ .عاشقانه ای در قالب سروش اما به زبان کهن تقدیم به برادر عزیز استاد رضاپور مبتکر شیوه های نوین شعر
.. ══════════════✍ یازدهمین همایش معلم جاوید                    با محوریت جایگاه اقتصاد در اسلامشماره☎       09138109484  09035110118═══════════════⏰12 اُردیبهشت ماه ۱۳۹8       ─══इई ईइ══─کانال رسمی همایش معلم جاوید          ─══इई ईइ══─سیر مطالعاتی کتب استاد شهید مرتضی مطهری (ره)       ─══इई ईइ══─#ما را در تلگرام@moalemejavid─══इई ईइ══─#ما را در ایتا✴@moalemejavid        ─══इई ईइ══─ | ما را در #سروش دنب
به دعوت آقای سروش در بازی وبلاگی تصور آینده شرکت میکنممن بخوبی بقیه دوستانی که تو این بازی شرکت کردند نمیتونم بنویسم  بخاطر همین به سبک خودم آزاد و رها از هر قید و بندی تصورم از آینده ام را مینویسم
آینده من در وجود چند نفر خلاصه شده که یک نفر از آنها برجسته تر و پررنگ تر سروش صلواتیان که بدون هیچ چشم داشتی در سیستان و بلوچستان منطقه محروم جازموریان فعالیت میکنه خونه میسازه 
کتابخونه میسازه به بیمارها کمک میکنه  برای بچه ها ‌بزرگترهاشون شن
معرفی آزاد...خانم فاطمه زاینده رود

کتاب جیبی «همین جا کربلاست» مروری است بر امتداد کربلا از عاشورای 61 تا انقلاب ایران و عصر ظهور در کلام حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری که گردآوری و تحقیق آن را آقایان علی سروش و محمد بهرامی انجام داده اند.
کتاب با جمله ای از شهید آوینی آغاز شده و با ابیاتی از محمد کاظم کاظمی پایان یافته : نپندار که تنها عاشوراییان را بر آن بلا آزموده اند و لاغیر، صحرای بلا به وسعت همه زمین است.
دعاگران همه البته مجرب است دعاه
فیلم «جهان با من برقص» به کارگردانی سروش صحت به نظر من معرکه بود و خیلی توصیه میشه این روزا برید سینما و ببینیدش.
فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» ساخته سال ۹۴ ه و من که اصلا از حامد بهداد خوشم نمیاد، عاشق بازیش تو ابن فیلم شدم، دیگه فک کنید شباهنگ چی میشه!! :))  فیلمش غمگینه ولی خیلی معرکه ست، این مای پوینت او ویو.
اموزش ساخت ربات پیام رسان شخصی بدون هزینه
    با استفاده از این اموزش شما میتوانید ربات پیام رسان خود را بسازید. مزایا: 1- افراد ریپورت می توانند با شما در تماس باشند. 2- ربات کاملا شخصی می باشد 3- سورسی که در این اموزش به شما داده می شود کاملا دیباگ شده و سالم می باشد و قابلیت نشان دادن تعداد کاربران و... را دارد    لازم به ذکر است در این اموزش هیچ هزینه ای برای خرید سرور و دامنه پرداخت نمی کنید. روش کاملا جدید است و با روش های پخش شده در سطح اینترن
کانال ما در سروش کلیک کنید
پاییز،قلب مرا شکستُ رها کردپاییز،دل مرا مثل برگ هایش خزون کردپاییز،چشم مرا مثل بارانش خیس کردپاییز،حال مرا بدو بدتر کردپاییز،مرا خونه نشین شب کردپاییز،عشق مرا از من دور کردپاییز،شعر مرا بی غزل کردپاییز،تن مرا سرد کردپاییز...میلاد_شکیبا✒
کانال ما در سروش دنبال کنید گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم انکه با خود دل من برد هنوز یاد کند از دل بیچاره ی من؟گفته بودند که از دل برود انکه از دیده برفت رفتی و یادت هست که چه کردی بامن؟سالهاست که از دیده ی من رفتی حیفدلم از مهر تو اکنده اس هنوز.....و خدا میداند که تو یادت با کیستدلم ارام بگیرانکه جانت را سوختحال عشقش دگریست........ارسالی #نفس
ژانر : کمدی , اجتماعی کیفیت : ۴۸۰p فرمت : Mkv حجم : ۲۰۰ – ۱۵۰ مگابایت محصول : ایران ستارگان : آتنه فقیه نصیری ، محمدرضا داوودنژاد ، محسن قاضی مرادی ، حسن معجونی کارگردان : سروش صحت نویسندگان : سروش صحت , ایمان صفایی
خلاصه داستان :
داستان سریال درباره ی دو خانواده است که عطا و هوشنگ سرپرستی آن را بر عهده دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست داشتنی است. اما او کودکی کنجکاو است و بنیانِ قصه هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است و…
ادامه
فقط خواستم بگم ببین چه به روزم اومده که دیگه با تیزاتیدین هم خوابم نمی بره:/ :))بی سابقه است واقعا. قبلا با یک چهارمش، ۲۴ ساعت می افتادم و الان یدونه اش یه ساعت هم نمیشه..
پ.ن: فردا سروش مصاحبه داده و از یه طرف امیدوارم بترکونه، از  یه طرف دوست دارم قبول نشه. لعنت بهت واقعا، چی می شد میومدی تهران؟:))
کانال ما در سروش #مثبت_دیدن ➕ ツ  یاد بگیرید محکم بودن را،قوی بودن را،کوه و سنگ بودن را،لازمتان می‌شود برای وقت‌هایی که آدم‌های زندگیتان دستشان می‌رود روی نقطه ضعفتان و دلتان را بند می‌کنند به نبودنشان...یاد بگیرید که هیچ جای زندگی ‌جواب محبت‌هایتان چیزی نمی‌شود که شما می‌خواهید...از من به شما نصیحت! قوی بودن را یاد بگیرید برای تمام روزهایی که قرار است تنتان بلرزد از آدم‌هایی که قلبتان می‌لرزانند..
به علت حمایت از پیامرسان های ایرانی کانال سربازان آقا درپیامرسان تلگرام متوقف می شود.
شما می توانید کانال مارا دراین پیام رسان های ایرانی دنبال کنید. 
http://sapp.ir/sarbazan_rahbari سروش
eitaa.com/sarbazan_rahbari         ایتا
aparat.com/sarbazan_agha آپارات 
lenzor.com/sarbazan_agha       لنزور
Sarbazanagha.blog.ir :وبسایت
#سالروز_ازدواج_پیامبر_اکرم_حضرت_خدیجه
بر همه عالم تهنیت بادا
جشن پیوندت یا رسول الله
ذکر جان ،کوثر و حمد و تبارک
یا خدیجه یا محمد مبارک
سالروز پاکترین، زلالترین، شادترین و مقدس ترین پیوند هستی مبارکباد . 
کانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی♦پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390
کتاب "نبض خیس صبح"آخرین اثر دکتر سروش دباغ در باب صاحبِ "هشت کتاب"، سهراب سپهری‌ست. ابتداً ممنونم از ایشان که این اثر گران‌سنگ را به من هدیه دادند و مرا هم‌نورد افق‌های دور کردند. امیدوارم بتوانم در این مجال اندکی شما را با این اثر خواندنی آشنا کنم و از زوایای معرفتی آن چیزکی بگویم. چنانکه می‌دانید کتاب حاضر پنجمین اثری‌ست که مستقلاً توسط این فیلسوف برجسته‌ی اخلاق درباره‌ی "پروژه‌ی عرفان مدرن" و خاصه شاعر بنام معاصر سهراب سپری به رشته‌
همیشه شبای فینال چمپیونز لیگ پست میذارم 
پست امشب دوتا آهنگ قدیمی دارم واستون 

اولی:آهنگ دیونـــه از تشکل صامت 
آهنگ جالبیه جز بهترین فیت های رضا پیشرو و سروش هس 

آهنگ دوم از آلبوم جنگل آسفات هست به نام هر طور شده میگم 
سروش تو این آهنگ از خیابون و اجتماع میخونه 
شب گذشته اولین قسمت مناظره اقای دکتر عبدالکریم سروش و اقای مهندس عبدالعلی بازرگان از شبکه بی بی سی فارسی برنامه پرگار پخش شد . با اینکه قرار است این مناظره در جلسه ای دیگر ادامه داشته باشد و علی القاعده هر نوع قضاوت در این مورد ممکن است زود هنگام و یا پیشداوری محسوب شود اما بنده بلحاظ مطالعه اثار و شنیدن ادله هر دو بزرگوار و مشاهده برنامه اخیر تصور می کنم اخلاقا مجاز به اظهار نظر می باشم. به نظرم ورود به جزئیات مطالب و داوری و نقد نظریات جناب
بده ساقی دمی جامی از آن مخمور مستانهاز آن جامی که می سازد مرا از خویش بیگانهبده کامی مرا آخر از آن مجنون نما افیونکه می سوزد دلم از غم زهجر روی پروانهبیا جانم بگیر آخر که من شرمنده وعاصیشدم از هجر روی گل چو بلبل مست و دیوانهطریق دیگرم بنما که یابم گنج پنهانیروم راهی که امیدی بیابم اندر این خانهبنوشم جرعه ای زآن می ،همان جام سعادت پیکه امید شب و روزم شده محبوب بتخانهسعادت یافتی آخر چو این پیک سروش آمدتبسم کن براین (ناظم)شدی واصل به جانانه
ثبت نام آزمونهای سراسری ارشاد آغاز شد 
در رشته های حفظ، ترجمه ومفاهیم ،معارف اهلبیت

زمان ثبت نام: ۲۵ آبان 
مکان :موسسه قرآنی شیفتگان وحی 
تلفن :۳۷۲۳۳۳۹۰
اطلاعات بیشتر در
کانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی
♦پیام رسان سروش
https://sapp.ir/shifteganvahy
♦پیام رسان ایتا
https://eitaa.com/
تولد!!!
نمی تونستم تا مدت ها این اتفاق رو درک کنم!!
اما اتفاقه قشنگیه، خییییلی، توی این اتفاق، عاشق خدا میشی
تولد یه انسان، خیییلی قشنگه .. 
وقتی قدر این تولد رو بدونی، توی دنیا فقط عاشق خدا میشی ..

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

چه گویمت که به میخانه دوش مست و خراب
سروش عالم غیبم چه مژده‌ها دادست

که ای بلندنظر شاهباز سدره نشین
نشیمن تو نه این کنج محنت آبادست

خدایا در خودم، هر روز تولدی و تولدی و تولدی از تو می خو
شب های روشن ... در دنیا صورت پدیده ای است فیزیکی، که تابستان در نواحی شمالی کره ی خاکی پیش می آید و علت آن زیادی عرض جغرافیایی این مرزهاست و باعث می شود که شب تا صبح هوا مثل آغاز غروب روشن بماند. این پدیده را در بعضی زبان های اروپایی « شب سفید» می خوانند و منظور از آن، به تعبیری دیگر ـ البته در این زبانها ـ شب بی خوابی هم هست.

سخن مترجم(سروش حبیبی) در شروع داستان کوتاه شبهای روشن، داستایفسکی
محمد سروش محلاتی
می‌نویسد:
«حیله‌های شرعی را به طور کلی باید کنار گذاشت. حیله بازی است که
نمونه‌اش هم در قرآن هست. نمونه مسأله حیله که خدا در قرآن آورده کدام قضیه است؟
جریان اصحاب السبت است. اصحاب السبت، این بیچاره‌ها که مسخ شدند و نابود شدند، چه
گناهی کرده بودند؟ تخلف از دستور الهی انجام داده بودند؟ معصیت کرده بودند؟ نه، یک
حیله به کار بردند. چه حیله‌ای؟ خدا در قرآن می‌فرماید ما گفتیم روزهای شنبه ماهی
نگیرید. گفتند چشم ما شنبه‌ها ماهی
واکنش سردار کمالی به درخواست فردوسی‌پورجانشین منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به درخواست فردوسی‌پور در برنامه تلویزیونی برای صدور مجوز همراهی سروش رفیعی با تیم ملی فوتبال، واکنش نشان داد.
به گزارش تسنیم، سردار موسی کمالی در واکنش به درخواست مجری برنامه 90 از وی برای صدور مجوز همراهی سروش رفیعی در تیم ملی با تاکید بر اینکه قانون باید برای همه اقشار جامعه به شیوه یکسانی اعمال شود، اظهار داشت: در تجربه قبلی، ستاد کل نیروهای مسلح به دنبال
همراهان گرامی :کلاس آموزش خوشنویسی توسط استاد مجرب سرکار خانم بمانی یکشنبه ۹۸/۱۰/۸ افتتاح میشود
✅لطفا جهت ثبت نام به دفتر پذیرش موسسه مراجعه نمایید .
کانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی
♦پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390
امروز با اینکه بابام خونه نبود و ینی یه جورایی حس جمعه نداشت و مثل بقیه روزای هفته بود اما هم چنان دلگیر بودن و کسل کننده بودن این روز کاملا مشهوده...ماهی خوردیم با مامان و بیشتر بیحال و کسل شدیم و چند روزه بحث ازدواج در خونه ما بسیار داغ شده و فک کنم عقد در راه است :) 
با اوج کسل بودنم نشستم چند ص درس نگاه کردم ...نخوندم فقط نگاه کردم بقیه دوستان هم همه بیرونن اصلا حس امتحان هیچکدوممون نداریم هرکس به طریقی...و از جمله دلایل دیگر کسل بودن امروز پاک
دانلود فیلم ایرانی زیرنظر با کیفیت عالی
دانلود فیلم زیرنظر به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمد شایسته در ژانر اجتماعی ، کمدی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند رضا عطاران، امیر جعفری، مهران احمدی، سروش جمشیدی، علی استادی، امیر نوری، سیاوش مفیدی، علی صالحی، سامیه لک، مصطفی راد، عباس جمشیدی و آزاده صمدی نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
تیزر فیلم قرار گرفت
دانلود ف

اتاق کاهگلی یک رمان ترسناک، عاشقانه و اجتماعی خیلی قشنگ به قلم سروش.م هستش که امروز تصمیم گرفتم بهتون معرفی کنیم. به گفته ی خود نویسنده رمان بر اساس داستان واقعی نوشته شده پس پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان از دستش ندید!

معرفی و خلاصه رمان اتاق کاهگلی
اتاق کاهگلی یه رمان دوجلدی خیلی قشنگه که میتونید با استفاده از لینک زیر نقد و بررسی اشو بخونین و دانلودش کنید.
رمان اتاق کاهگلی
اتاق کاهگلی یه رمان پر از فضای ترس و دلهره، راز و رمز و حوادث ناگوار
کانال ما در سروش  
قرارمون ساعت ۵ بود اما ۵ونیم شده بود و تو هنوز نیومده بودی زیر سایبون یه کافه پناه گرفته بودمآخه بی هوا بارون شدیدی گرفته بود...داشتم نگران میشدم که دیدمت که داری از دور میای...وقتی بهم رسیدی انقدر خیس شده بودی که انگار همون موقع از زیر دوش اومده بودی بیرون!!میترسیدم سرما بخوری ؛گفتم بیا بریم تو این کافه گرم شی کهگفتی یه لحظه صبر کن بعد از زیر کتت یه چتر درآوردی ازون رنگی رنگیا که من خیلی دوست داشتم...با تعجب گفتم تو که چتر داشت
توجه توجه
افتتاح دوره آموزشی.
 استاد ارجمند سر کار خانم مجیدی  پیرامون نکات مهم 
خانه داری وتربیت فرزند 
        فردا ساعت ۸الی ۱۰ صبح
      موسسه قرآنی شیفتگان وحی
آدرس :میدان پلیس ،ابتدای بلوار شهید محلاتی ،کوچه ۲
ارتباط ما با شما در پیام رسانهای  اجتمایی

لینک کانال موسسه قرآنی شیفتگان وحی
sapp.ir/shifteganvahy           سروش
       ایتا   https://eitaa.com/qom_02537233390